Blog Index
The journal that this archive was targeting has been deleted. Please update your configuration.

FAIRMONT QUASAR İSTANBUL

Boğaz'ın yamaçlarında yükselerek bir yandan yüzyıllara yayılan bir tarihi izlerken diğer yandan da modern İstanbul silüetindeki yerini alan Fairmont Quasar İstanbul, Fairmont tarzını ve ayrıcalıklarını, İstanbul'a getiriyor.

Fairmont Quasar İstanbul, şehrin iş en işlek bölgesi Mecidiyeköy’de, Gayrettepe ve Levent’e çok yakın bir konumda yükselirken, bu muhteşem kentin hikayelerle dolu geçmişinin ve dinamik geleceğinin de bir parçası oluyor.

Misafirlerine, 25 süit ve 40 Fairmont Gold Oda’nın dahil olduğu toplam 209 odanın yanında, 64 Fairmont Residence sunan otel, leziz kokteyllerden, otantik Türk yemeklerine kadar farklı seçeneklerin sunulduğu çeşitli restoranlar ve barlara da sahip. Fairmont Quasar İstanbul, yaklaşık 2.000 metrekarelik etkinlik alanıyla toplantı, davet ve özel etkinlikler için en ideal mekanı sağlarken, dünyaca ünlü Willow Stream Spa da, rahatlamak ve canlanmak isteyen konukları bekliyor.

Fairmont Quasar Otel Rezervasyon

SNG(BB)= 119 EURO + %8 KDV (Kahvaltı dahildir.)
Rezervasyon sorumlusu : Cem Çelebi
Rezervasyon için eposta adresi : cem.celebi@fairmont.com
T +90 212 403 85 00
Rezervasyon aşamasında ChemOrbis organizasyonuna katılacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Bu fiyat ChemOrbis konferans katılımcılarına özeldir. 

 FAİRMONT QUASAR İSTANBUL 

istanbul@fairmont.com

Büyükdere Caddesi, 76 
Mecidiyeköy 
İstanbul, Türkiye 
34394 
Haritalar & Yol Tarifi

TEL + 90 212 403 85 00 
FAKS + 90 212 403 86 00 
Uluslararası Numaralar